Alto Do Mato Hotel
Dette hotel ligger 25 minutter gåtur fra Destilaria Stoliskoff, omkring 10 minutters bilkørsel fra Morro do Cruzeiro.
Indkvarteringen kan prale af sin beliggenhed indenfor 5 km fra São Roques bymidte.
Pub Petisco Da Rota kan man nå inden for 25 minutters gåtur.
- Lokale seværdigheder
- Destilaria Stoliskoff489 km
- Alpino-voksmuseet2425 km
- Museu de Cera3337 km
- Quinta do Olivardo731 km
- Cemitario da Paz3795 km
- Congregacao crista no Brasil2216 km
- Galeria Sacra Dom Ernesto de Paula Museum3411 km
- Chokolah1549 km
- Capela Sao Judas Tadeu3572 km
- Lufthavne
- Congonhas63 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
På værelset
- Spisebord
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i et Alto Do Mato Hotel?
Kunder bør tjekke ud fra et Alto Do Mato Hotel ved 11:00. - 🚪
Hvilke værelsestyper tilbydes i Alto Do Mato Hotel?
På Alto Do Mato Hotel kan gæster vælge mellem Værelse med en queensize-seng og Værelse Deluxe med en kingsize-seng. - ❓
Er kæledyr tilladt i Alto Do Mato Hotel?
Gæsterne vil kunne bo på Alto Do Mato Hotel med deres kæledyr.